DIE MACHEN LANGE BEINE

Tun Sie es den internationalen Modeprofis gleich und verlängern Sie Ihre Beine optisch auf Model-Länge – mit 15 klugen Styling-Tricks

Darrell Winfield

admin, · Kategorien: Allgemein

Darrell Hugh Winfield (ur. 30 lipca 1929 w Little Kansas, zm. 12 stycznia 2015 w Riverton) − amerykański model i kowboj.

Darrell Hugh Winfield urodził się 30 lipca 1929 roku w Little Kansas w Oklahomie jako najstarszy z sześciorga dzieci Marion i Dapaleana Winfieldów. Rodzina Winfieldów przeniosła się z Oklahomy do Kalifornii, gdy miał sześć lat. Winfield dorastał w miasteczku Hanford.

W 1948 roku ożenił się z Lennie Spring, para miała sześcioro dzieci: Briana Winfielda, Janet Mendes, Nancy Eppler, Lisę Saunders, Debi Walters i Darlene Raymond. W 1968 roku rodzina przeniosła się do Pinedale w Wyoming, gdzie Winfield pracował na ranczu. Tam, w tym samym roku, został odkryty przez fotografów pracujących dla Leo Burnett, agencji reklamowej obsługującej koncern Philip Morris. Ta agencja prowadziła przez ponad dwie dekady kampanię reklamową Marlboro Man, której Winfield był jedną z głównych twarzy. Winfield był jedynym Marlboro Man, który naprawdę był kowbojem. Jak twierdził, na zdjęciach pojawiających się w kampanii ubrany był we własne stroje, nie nosił charakteryzacji i osobiście prowadził widoczne na ujęciach stada zwierząt.

Zmarł 12 stycznia 2015 roku Riverton w Wyoming, nie podano przyczyny śmierci, a jedynie informację, że była wynikiem przewlekłej choroby.

Puma Fußballschuhe Steckdose | Kelme Outlet

MCM Rucksack | Kelme | maje dresses outlet| maje dresses for sale

kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet le coq sportif outlet schlanke straffe Beine Overknee-Stiefeln